Proč TrendySperky?

Tradice

Internetovému prodeji se věnujeme již od roku 2009. Za tu dobu jsme obsloužili tisíce zákazníků.

Stovky šperků skladem

V naší nabídce najdete tisíce druhů šperků. Ať už hledáte dámské, pánské nebo šperky pro děti, u nás si zaručeně vyberete. Navíc přímo na skladě máme stovky šperků, připravené k odeslání. Kromě stříbrných šperků, které tvoří převážnou většinu naší nabídky, u nás najdete i šperky ze zlata nebo bižuterie.

Dárek k nákupu zdarma

To že si vyberete při nákupu právě náš obchod, si velice ceníme. I proto Vám ke každému nákupu přibalíme malý dárek jako např. pero, krabičku, nebo slevovou poukázku na další nákup. Dárek se v průběhu doby může lišit.

Poštovné zdarma nad 1000 CZK

Při nákupu nad 1000 CZK u nás neplatíte žádné poštovné. Platíte tak jen za cenu objednaného zboží.

Garance 21 dní na vrácení tovaru

Pokud šperk nesplní Vaše očekávání, můžete jej vrátit bez udání důvodu. Zákon zaručuje 14 dní na vrácení zboží. My Vám garantujeme až 21 dní, dokdy můžete zboží vrátit bez udání důvodu.

Kontrolovaný obchod – pouze pravé šperky

Bojíte se při internetovém nákupu toho, že se necháte oklamat a koupíte nepravé šperky? U nás Vám to nehrozí. Nakupujeme šperky jen od ověřených výrobců s dlouholetou tradicí. Navíc jsme registrováni na Puncovním úřadě, který pravidelně kontroluje naše šperky.

Slevy a akce

V našem internetovém obchodě najdete nižší ceny než v běžných kamenných prodejnách. Kromě toho u nás naleznete i další slevy nebo akce, o kterých naše zákazníky informujeme prostřednictvím naší facebookové stránky a newsletteru.

Bezplatná výměna velikosti prstenu

Internetové nakupování má i svá úskalí. Jedním z nich je správné odhadnutí velikosti prstenu. Proto u nás nabízíme bezplatnou výměnu prstenu, pokud Vám nesedne velikost. Stačí nám poslat prsten zpátky a my Vám zašleme novou velikost bez účtování poštovného.

Informování o objednávce

Od přijetí objednávky budete mít přehled a informace o své objednávce. Potvrzení o přijetí objednávky Vám přijde na e-mailovou adresu. Ve svém účtu si můžete prohlédnout stav vaší objednávky. Navíc při jejím odeslání Vás budeme informovat nejen e-mailem, ale i smskou.

Zákaznický servis

Potřebujete poradit, máte dotazy ohledně vybraného šperku nebo své objednávky, jsme Vám k dispozici. V pracovních dnech od 8.00 do 16.00 nás zastihnete na zákaznické lince + 421 948 773 759, kontaktovat nás můžete také prostřednictvím e-mailu na info@trendysperky.cz.