Doprava a platba

Uvedené ceny platí pro doručení v rámci České republiky.

Cena objednávky
Do 1000 Kč Nad 1000 Kč
Zásilkovna 79 Kč zdarma
Česká pošta – Balík na poštu
99 Kč zdarma
Česká pošta – Balík do ruky
109 Kč zdarma

DORUČENÍ TOVARU

Balík do ruky

Zásilka vám bude doručena Českou poštou už následující pracovní den od našeho expedování zásilky. Pošta vás bude informovat SMS nebo e-mailem o převzetí a doručení zásilky. Pokud vás nezastihnou na uvedené adrese, nechají vám na adrese oznámení o uložení zásilky na poště. Zásilka bude uložená na poště 7 dnů. Pokud si ji do té doby nevyzdvihnete, zásilka se nám vrátí zpět. Za opětovné zaslání účtujeme poštovné.

Balík na poštu

Česká pošta doručí zásilku už následující pracovní den od našeho expedování na jednu z 2600 pošt. O možnostech vyzdvihnutí vás bude pošta informovat SMS nebo e-mailem v okamihu uložení zásilky na poště. Úložná doba na poště je 7 dnů. Pokud si do té doby zásilku nevyzdvihnete, zásilka se nám vrátí zpět. Za opětovné zaslání účtujeme poštovné. Tuto službu je vhodné využít, pokud nejste během dne k zastižení na jednom místě a balík si radši převezmete na poště.

Zásilkovna

Převezmete si svůj balíček na jednom z mnoha výdejních míst Zásilkovny. Nejoblíbenější způsob dopravy našich zákazníků. 

PLATBA ZA TOVAR

Dobírkou

Zaplatíte v hotovosti až při přebírání zásilky či už na poště nebo poštovnímu kurýrovi. Je možná i platba kartou.

Bankovním převodem na účet

Při tomto způsobu stačí mít ve vaší bance zřízený internetbanking. Objednávku uhradíte předem na účet v Kč. Jedná se o tuzemskou platbu. Objednávku placenou předem můžeme odeslat až po přijetí platby na náš účet. Číslo účtu je 2600619922/2010 (Fio banka) a jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky (platbu nemusíte uhrázet ihned, můžete počkat na naši výzvu).